PREV
NEXT

Sabah Yatak Sanayi Ticaret A.Ş.

Yenilenen üretim tesisimiz, gelişen, geliştiren ekibimiz ve teknolojiyi adım adım takip eden arge çalışmalarımızla Sabah Yatakları olarak biz, yeni doğan her güne sağlıklı ve dinç uyanmanız için çalışıyoruz...

Neden Sabah

Konfor

Sağlıklı bir yaşamın temel şartlarından birinin iyi ve kesintisiz bir uyku olduğuna inanan Sabah Yatakları, son teknoloji üretim sistemleri, doğal hammaddeler ve inovatif çözümleri ile tüm ürünlerinde maksimum konfor ilkesine imza atar.

Garanti

Sabah Yatakları, üretiminde sıfır hata prensibiyle çalışarak müşterilerine garanti ve satış sonrası hizmet sunar. Geçmiş bilgi ve tecrübeleri ile günümüz teknolojik imkanlarını birleştiren ve hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyen tasarımlarıyla, %100 garanti ve müşteri memnuniyetini, marka değerlerinin temeli sayar.

Çözüm odaklı olmak

Yılların verdiği deneyim ve uzman bilgisiyle, uyku sağlığına yönelik en doğru tasarımlara imza atan Sabah Yatakları, hem son kullanıcı hem de ticari işletmelere yönelik hazırladığı yataklarda, yerine ve kullanım ihtiyaçlarına yönelik butik çözümler üretir. İşletmelerin veya son kullanıcıların tüm tasarım talepleri marka tarafından değerlendirilir ve yataklar kullanıcının isteklerine göre hazırlanır.

Deneyim ve güven

Yıllar boyu ilk günkü kullanımını koruyan Sabah Yatakları, son teknoloji ile donatılmış fabrikası ve sürekli kendini geliştiren ürün gamıyla, kurulduğu günden bu yana müşteri portföyünü geliştirerek büyümektedir. Sektördeki köklü deneyimini inovasyonla birleştiren Sabah Yatakları, bu ilkeleriyle gerçek bir “ marka güvenilirliği “ yaratmaktadır.

Referanslar
TOP